Na czym polega mezoterapia?

Mezoterapia polega na wstrzykiwaniu specjalnych substancji leczniczych, które poprawiają mikrokrążenie w tkance podskórnej, a co za tym idzie, przyspieszają metabolizm komórek tłuszczowych. Jest znaną i stosowaną od wielu lat metodą w Europie, która przynosi długotrwałe efekty. Dodatkowym atutem jest fakt, iż jest metodą naturalną i niechirurgiczną oraz zapewnia długotrwałe rezultaty. To zabieg, który jest stosowany aby m.in. poprawić wygląd skóry (regeneracja i odmłodzenie), usunąć cellulit czy rozstępy, a także w profilaktyce łysienia.

Kiedy skorzystać z mezoterapii w gabinecie Medycyny Estetycznej Stomatologia Przyszłości?

  • Jeśli chcesz aby skóra Twojej twarzy, szyi, dekoltu lub dłoni odzyskała gładkość, jędrność i witalność
  • Jeśli borykasz się z problemem rozstępów (czy to spowodowanych ciążą, czy też powstałych w wyniku szybkiego rozrostu masy mięśniowej bądź tkanki tłuszczowej)
  • Jeśli chcesz zahamować proces wypadania włosów, poprawić ich odżywienie, a nawet pobudzić je do ponownego wzrostu

warto umówić się na konsultację z naszym specjalistą medycyny estetycznej, który doradzi jakie zabiegi i z jaką częstotliwością należy wykonać.

Co zyskasz dzięki mezoterapii?

Kluczowymi korzyściami jakich możesz oczekiwać po zabiegu mezoterapii jest widoczna poprawa kondycji skóry: jej elastyczności i gładkości. Zabieg ma działanie odmładzające, dzięki czemu likwiduje drobne zmarszczki, a te głębsze spłyca. Mieszanki składników odżywczych rewitalizują i regenerują skórę oraz zwiększają jej nawilżenie, co widocznie wpływa na poprawę jej jędrności. W przypadku zastosowania mezoterapii do leczenia łysienia, głęboko odżywia cebulki włosowe i pobudza skórę głowy do pracy i ponownego wzrostu utraconych włosów. Jej znakomite właściwości odżywcze redukują rozstępy i spłycają blizny. W kuracjach antycellulitowych przyspiesza krążenie i spalanie energii, blokując komórkowe sygnały przyswajania tłuszczu.

Mezoterapia w wymiarze długoterminowym spowalnia proces starzenia się skóry i ma działanie odmładzające.