Czym jest Azzalure?

Zabieg Azzalure jest jednym z najskuteczniejszych i najbardziej optymalnych rozwiązań, biorąc pod uwagę czas działania preparatu, jaki jest współcześnie stosowany przez światowy rynek medycyny estetycznej.

Azzalure to nazwa jednej z form oczyszczonej postaci toksyny botulinowej typu A, którą produkują bakterie Clostridium Botulinum. Inną jej odmianą jest powszechnie stosowany botoks. Wystarczy wstrzyknięcie minimalnej dawki leku, aby zneutralizować problemy związane z kurczeniem się mięśni odpowiedzialnych m.in. za powstawanie zmarszczek mimicznych. Bodźce z nerwów, które w normalnych warunkach przechodzą do drobnych mięśni, po zastosowaniu Azzalure są blokowane, dzięki czemu zapobiegamy nadmiernym skurczom mięśni, a tym samym marszczeniu i fałdowaniu się skóry.

Kiedy warto skorzystać z Azzalure?

Jeśli chcesz usunąć:

  • Zmarszczki międzybrwiowe tzw. „lwie”
  • Zmarszczki poprzeczne czoła
  • „kurze łapki” – wokół oczu
  • „zmarszczki palacza” – wokół ust
  • kamienną bródkę
  • króliczy nos

Umów swoją konsultację pod nr tel. 604 291 400.

Efekty:

Twoja twarz po zabiegu, dzięki długotrwałemu rozkurczowi mięśni, zyska gładki i młody wygląd. Dotychczas widoczne zmarszczki ulegną wygładzeniu, ponieważ rozluźnione mięśnie podskórne spowodują, iż skóra na powierzchni przestanie się marszczyć. Pełne efekty zobaczysz już po 2-8 dniach od wykonania zabiegu – skutki te mogą utrzymać  się nawet do 8 miesięcy. Regularne stosowanie Azzalure sprawia, że każdorazowo czas utrzymywania się efektów ulega wydłużeniu.

A Ty cieszysz się swoją piękną i gładką cerą coraz dłużej!